Nasıl Bir Hardox Web Sitesi

Mesele analiz ederek işe başlamaktır. Sağlam başlangıç yapabilmek için sağlam veriler edinmek gerekir. Sağlam veri için de sağlam araştırma yapmak gereklidir. Önemlidir. Hardox 400 ürünlerini ve içeriklerini yayınlamak üzere kurulan hardcelik.com bu araştırmayı yapmış mı yapmamış mı elbette sergileyeceği başarı grafiğinden anlamak mümkün olabilecektir. Rekabeti yüksek olan bir sektör değildir hardox sektörü.  Bundan sonra rekabetin yükselmeyeceği anlamına gelmez. İnternet ortamına giren, domain alan, site yaptıran her firma farkında olsun yada olmasın rekabet ortamına girmiş demektir. Bu rekabetin bilincinde olanlar nitelikli site yapmaktadırlar.

Nasıl Bir Hardox Web Sitesi?

Çelik gibi hattan çelikten de sert, tok olan hardox 450  gibi bir sayfada desek belki açıklayıcı olur. Sitenin domaininden yazılımına içeriğine, resimlerine, video görsellerine daha bir çok şeyine kadar doyurucu, eksik olmayan ve zamana dayanıklı olması en iyidir. Buradan kasıt nedir? Özgün içerik olacak. Özgün metin olacak. Özgün resim olacak. Özgün resim, foto olacak. Özgün video olacak demektir. Peki sitemiz özgün mü? Buradan inceleyelim.

Biz, hardox sitesi üzerinde bildiğimiz veriler ile yorum yapabilir. Değerlendirme sunabiliriz.

Orijinal Hardox Web Sitesi Nasıl Olur?

http://www.hardcelik.com/ üzerinden giderek tartışırsak, şöyle taratma yaptığımızda metinlerinin orijinal olduğunu görüyoruz. Başka sitelerden kopyalanmamış. Mesleki ve bilimsel bilinç ile araştırılarak metinler yazılmış. Bu olabilecek en nitelikli çalışma olarak görülebilir. Metin, yazı açısından bu değerlendirme yapılabilir. mesala hardox 500 sayfası orijinal metindir.

Görseller konusunda pek aynı şeyi söylemek mümkün değil. Fakat görsellerini alıp, kopyala, yapıştır olarak değil, üzerinde çalışarak sitelerine koymuşlar. hardox sac görseli sadece bir tane olması üzerinde düşünülebilir. fakat kendi ürün resimleri. Bu kısmi bir özeni gösteriyor. Resimlerin üzerine çalışarak, kendi logolarını da eklemeleri belirli düzeyde bir kalite kazandırmış gibi duruyor.

Acaba bu durumları arama motorları mesela Google nasıl değerlendirir. Önceleri resimlerin alt yazısı olmasını önemserdi Artık sadece alt yazı değil resmin orijinal olmasını da önemsiyor. Oldukça değer veriyor. İnceliyor. Çalma resimlere fikri suç, hırsızlık muamelesi yapıyor. Bunu hala pek kimse önemsemiyor ama Google önemsiyor. Bilinerek, orijinal resim kullanmaları önerilebilir. Tavsiye edilebilir.

Hardox Web Sitesi Başarısı Nasıl Olur?

Tüm sitelerde olduğu gibi weldox web sitesinde başarı ziyaretçisini içeriği ile doyurabilme çabasına bağlıdır. Tabi böylesi durumda önce ziyaretçi bulması gerekir. Ya Google reklamı ya da başka arama motoru reklamı kullanacaktır ya da seo çalışması yapacaktır. Yapamaz ise yaptıracaktır. Hemen herkes en ucuzundan hatta masrafsız sitenin arama motorlarında üst sıralarda görünür olmasını istiyor. Üst sırada görünür olma isteği güzel ama masrafsız veya ucuz pek kolay değil hatta pek de mümkün değildir. Bunu anlamak için Google ye ücretsiz reklam vermeyi denemenizi tavsiye ederiz. Bakalım ücretsiz reklam verebilecek misiniz? Bu kötü bir tartışmadır. Fakat sürekli sorulan bir soru olduğundan yeri geldi ifade edildi. Ücretsiz emek en doğru emektir fakat değerini kaybetmeyen, değerini ücret ile ölçmeyen emek en doğru emektir. Hardox web sitesinin sıralaması yükseltmek için verilen her emek değerini elbette bulacak arama motorlarından karşılığını alacaktır.