İzmir Eşya Sitesi Nasıl Olmuş

Böylesi bir İzmir evden eve nakliyat sitesi üzerine tartışır iken, fikir üretir iken elbette çok yönlü ele alabilmek önemlidir. İzmir eşya taşıma sitesi bir çok filtre ile birlikte ele alınabilir.

İzmir Eşya Taşıma Domaini

Henüz çok yeni bir site olduğu belli. Bu yüzden domain yaşının hem olumlu hem de olumsuz etkisi olacaktır. Olumlu etkisi şudur? İzmirevtasima.com içerisinde taşıma ve İzmir geçtiği için bu siteyi kullanacak veya bu site üzerinden kendini tanıtacak firmaya kolaylık sağlayabilir. Elbette bu tek başına bir anlam ifade etmez ama domainin içerisinde site ismi ve sitenin faaliyet alanının geçmesi oldukça faydalı ve yararlı olabiliyor. Bu akılda tutulabilecek bir bilgi olabilir.

İzmir Eşya Taşıma Sitesinin Keywordleri

Bir çok yönü ile çok fazla abartılır anahtar kelimeler. Google gibi arama motorları da bu abartmayı elbette çabuk fark ederler. Zaten arama motoru bootları önce meta taglerine bakarlar. Doğal olarak ilk onu görürler. http://www.izmiresyatasima.com/  anahtar kelimelerini standartlara uygun yazmış gibi görünüyor. En azından dikkatli olmuş. İzmir evden eve nakliyat üzerine kurmuş ana sayfa anahtar kelimesini. Bu anahtar kelimeye de çeşitli versiyonlarını ilave etmiş. İlave eder iken de insanların arama motoru çubuğuna yazabileceği şeyleri düşünmüş, ön görmüş ona göre de anahtar kelime kullanmıştır.

İzmir eşya taşıma sitesinin öne çıkan tüm sayfalarına bakalım.

İzmir Eşya Taşıma Sitesinin Ana sayfası

Bu İzmir nakliyat sitenin ana sayfasında sıkıntı olabilecek en temel şey, kod ve metin oranının oturtulmasında, tutturulmasında sıkıntı olmasıdır. Kod metinden fazla olduğunda arama motorları bu durumu hiç sevmiyorlar. Metin içeriğinin yani sitenin kendisini anlatmasının, site yazılımında kullanılan koddan daha fazla olması gerekir. Nihayetinde kodlar faaliyetlerin anlatılmasını sağlar. Kod yazı veya metinden daha fazla olduğunda o zaman bu kodlar neyi anlatıyor durumuna düşebilirler.

Yine, İzmir nakliyat fiyatı sayfası için de kod yazı oranı değerlendirilip, incelenebilir.

Bu yüzden de kod metin oranında metin fazlalığı önemsenir. Mikrofona konuşan birinin tüm yüzünü mikrofonun kapatması ve mikrofonun cızırtısının da kişin sesinden daha fazla çıkması gibi bir şeydir. Kod metin oranı buna benzetilebilir. O mikrofon kişinin sesini iletmek için değil mi? Mikrofonun kendi sesi, kişinin sesinden fazla çıkarsa, kişi kendini nasıl ifade edece? Kod yazılımı metin yazısından daha fazla ise botlar metin içeriğini nasıl göreceler? Kodları aşıp metin içeriğini nasıl değerlendirecekler?